Elektronik laboratuarımız ihtiyacınıza göre 7/24 hizmet vermektedir.

Elektronik Kart Tamiri

Arızalı elektronik kart ve cihazlar antistatik laboratuar ortamımızda devre şeması gerektirmeden, gelişmiş teknik cihazlarımızla bir dizi teknik test ve aşamadan geçtikten sonra, yazılım yedeklemesi ve kontrolleri yapılır.

traditionrolex.com

Arızalı elektronik sistemler uzman kadromuz tarafından tespit edildikten sonra yerinden sökülür ve tekrar uzman kadromuzca yerine takılır. Gerekirse makine üzerinde ayar ve parametreleri yapılır.

Tamiri yapılan tüm sistemlerin yazılım yedeklemesi yapılır ve orjinal yedek parça kullanılır. Gelişmiş sökme takma cihaz ve aparatlarıyla PCB'nin hasar görmesi önlenir.

Elektronik laboratuarımız onarımını yaptığı forklift elektronik sistemlerinde her türlü elektronik malzeme stoğuna sahiptir. Çok istisnai bir durum harici parça beklenmez, gün içinde tamir / onarım imkanı sunulur.

Tamiri yapılan her sistemin arızanın giderilmesinin yanı sıra bünyemizde bulunan makina elektrik şema ve arıza kodlarıyla teknik kadromuz tarafından arıza sebebi belirlenir ve giderilir. Böylece arızanın tekrarlanması önlenmiş olur.

Bünyemizde bulunan yeni yada ikinci el elektronik sistemler tamir edilmeyecek kadar hasar görmüş sistemler için garantili olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Ayrıca siz müşterilerimizin memnuniyeti için üretimde kullandığınız makinalarınızın elektronik sistemleride garantili olarak onarılır. (Motor sürücü AC/DC - Besleme kaynakları - PLC Üniteler - CPU ve İnterface kartları vb.)