Forklift Depo Ekipmanları Tamir ve Servisi

Vizyon Elektrikli iş ve istif makinaları, makinaların ve çalışma koşullarının gereği olan servis hizmetlerini sunmada, üretici firma tavsiyelerini uygulamada, tecrübe ve bilgilerini en uygun şekilde kullanarak, satış sonrası hizmetlerde maksimum müşteri memnuniyetini sağlar.

Vizyon Elektrikli iş ve istif makinaları en son teknolojilerin uygulandığı makinalara her türlü bakım ve tamir hizmetleri verebilmek üzere kadrosundaki elemanları sürekli olarak eğitime tabi tutar ve bilgilerini günceller.

Müşterilerimizin makina ve ekipmanlarında en fazla üretimi en ekonomik şartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satış öncesi ve sonrasında, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir.

Vizyon Elektrikli iş ve İstif Makinaları, müşterileri için bir yatırım aracı olan makinaların çalıştığı sürece en ekonomik hizmet verme felsefesini benimsemiş olup, bu amaçla daima müşterileriyle işbirliği içinde olmuştur.

Diagnostik Cihazlarla Kontrol

Üreticinin makinanız için özel olarak ürettiği test cihazları ile çok hızlı ve doğru bir şekilde arıza teşhisi yapılır, makinanın daha verimli kullanılabilmesi için çalışma koşulları analiz edilir.

traditionrolex.com

Avantajları:

  • Arıza tespiti için zaman kaybedilmez.
  • O anda mevcut olan arızalar görülebileceği gibi, daha önce meydana gelmiş olan arızalar da izlenenebilir.
  • Makinanızın bütün çalışma şartları kayıt altına alınır.